KONST / Litografier / Färglitografi 16009283
*
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 20:26:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 16:15:42
1
200 kr
26/2 20:18:25
2
150 kr
26/2 20:18:25
1
200 kr (Budbetjänt)
26/2 20:19:48
2
250 kr
26/2 20:21:14
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/2 16:15:42 | 1 | 200 kr |
| 26/2 20:18:25 | 2 | 150 kr |
| 26/2 20:18:25 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 26/2 20:19:48 | 2 | 250 kr |
| 26/2 20:21:14 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56



